Naga MarketsSpadki na rynkuWIG20 pod nieobecność Ameryki w związku ze Świętem Dziękczynienia znalazł się w ogonie Europy. W czwartek indeks polskich blue chipów tracił 0,6% reagując negatywnie między innymi na decyzję Sądu Najwyższego, która niekorzystnie wpłynęła na wyceną polskich banków. Na przegląd wybranych informacji rynkowych zaprasza Comparic24.tv oraz broker XM.


WIG20 traci w czwartek, w piątek nadal na miesięcznych minimach

WIG20 testuje w czwartek i ponownie w piątek poziom 2160 pkt. pogłębiając listopadowe minima i schodząc jednocześnie do ważnej strefy wsparcia wyznaczanej na dołkach z maja bieżącego roku.

“Indeks giełdowy WIG20 spadł o 0,56% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2 169,09 pkt w czwartek, 28 listopada. Indeks giełdowy WIG30 spadł o 0,49% i osiągnął poziom 2 468,95 pkt. Z kolei indeks WIG spadł wobec poprzedniego zamknięcia 0,34% i osiągnął 57 669,94 pkt. Obroty na rynku akcji wyniosły 475,65 mln zł, a największe zanotował PKO BP – 132 mln zł. Na GPW wzrosły ceny akcji 166 spółek, 145 spadły, a 144 nie zmieniły się” – komentował w piątkowy poranek Adam Rak z Comparic24.tv:

Partnerem programu „To warto wiedzieć”, emitowanego codziennie o godzinie 09:00 na antenie Comparic24.tv jest międzynarodowy broker XM posiadający licencje CySEC, ASIC i FCA. Rozpocznij handel już od 5 dolarów i dołącz do ponad milionowej bazy klientów XM:

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA XM I ZAŁÓŻ KONTOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułBezrobocie w strefie euro spadło do najniższego poziomu od lipca 2008 r.
Następny artykułCEO Binance rozwiewa kontrowersje dot. rynku kryptowalut w Chinach
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here