Naga MarketsSymbol GPW na tle wykresuPolska giełda i indeks WIG20 mają nikłe szanse na odbicie twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 10 października 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na sytuację polskiej giełdy w obliczu wyborów. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Spadki za granicą odbijają się ze zdwojoną siłą na polskiej giełdzie

Czy giełda warszawska, indeks WIG20 wypatruje wyników końcowych do sejmu i senatu? Patrząc od początku lipca to WIG20 osłabł wyraźnie o ponad 7 procent – pyta prowadzący.

– Każde osłabienie na DAXie ze zdwojoną siłą uderza w WIG20, ponieważ gdy DAX czy amerykański indeks odbija to polska giełda stoi w miejscu. Jedyna dobra wiadomość jest taka, iż pomimo zamieszania z cłem nie pogłębiliśmy lokalnego dna. Poziom 2050 utrzymuje się, więc są szanse na powrót do 2200 na WIG20, ale tak naprawdę bardzo słabo to wygląda  – odpowiedział Łukasz Wardyn.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara, euro, funta i franka. Polski złoty PLN zyskuje na wartości
Następny artykułNadchodzi kolejna wojna handlowa między Chinami, a Unią Europejską
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here