Naga Marketstecra coin whitepaperO projekcie TecraCoin pisaliśmy już na naszym portalu parę razy. Okazuje się, że startup przez ostatnie parę miesięcy ciężko pracował.

Otrzymaliśmy drogą mailową podsumowanie ostatnich działań firmy. Łukasz Gromek podkreśla, że ostatnie miesiące były dla pracowników bardzo intensywne:

„Ostatnie tygodnie to czas bardzo wytężonej pracy w Tecra. W połowie czerwca firma uruchomiła swój oddział w Warszawie, przy ul. Belwederskiej 9. Posiadamy już w pełni wyposażone biuro, pomieszczeniami dla 15-20 pracowników, salę konferencyjną oraz studio przeznaczone do nagrań materiałów wideo.”

Hard fork

TecraCoin pracuje też nad zmianami technologicznymi:

„Dobiegają końca kolejne etapy prac informatycznych, w przyszłym tygodniu planujemy przeprowadzić hard fork, który zmieni algorytm hashujący naszego blockchaina na MTP. Warto dodać, że nowy algorytm jest już testowany od blisko dwóch miesięcy w testnecie, a testy przebiegły pozytywnie.

Jednocześnie w ramach zacieśniającej się współpracy z zespołem Zcoin uruchomimy nasz nowy pool dla minerów, przygotowaliśmy także kolejne 25 szt. koparek, które zapewnią jeszcze większą moc, a więc i bezpieczeństwo naszego blockchaina”

Inwestorów zaciekawi jednak zapewne inny aspekt. Otóż startup przygotowuje się do ekspansji na zagraniczne rynki:

„Finalizujemy pracę nad tłumaczeniami naszej strony internetowej, white paper oraz innych materiałów marketingowych na kolejne języki: polski, rosyjski, chiński, koreański, japoński, włoski, wietnamski, arabski, niemiecki i wiele innych.”

TecraCoin

Za TecraCoin stoi token inwestycyjny pozwalający realizować działania venture capital w oparciu o rozproszony kapitał. Ma stanowić instrument oparty o technologię blockchain, gwarantujący bezpieczne uczestnictwo w funduszu inwestycyjnym. Jednocześnie token ma być narzędziem niezależnym od scentralizowanej jednostki administrującej funduszem.

Portfel inwestycyjny będą stanowiły tzw. wysokie technologie (high-tech industry) nadające się do urynkowienia czy uprzemysłowienia. Są to np. grafen, kwantyzacja materii, żel gojący rany cukrzycowe, itp. Firma ma stawiać na projekty zabezpieczone patentami.

Zespół projektu składa się z ludzi od lat działających na rynku kryptowalut, IT i marketingu. Dodatkowym wsparciem merytorycznym mają być osoby ze świata nauki.

Więcej o projekcie opowiadał nam w marcu Przemysław Karda. Zapis wywiady z nim znajdziecie tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here