Naga Markets
Paweł Paliwoda, prezes Promatic Group

Największy polski producent terminali EGM, gier losowych i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej, Promatic Group, od lat podbija zagraniczne rynki gamblingowe, między innymi w Afryce. O tym jak firmie Promatic Group udało się odnieść sukces na afrykańskim rynku gablingowym Comparic24.tv rozmawia z Pawłem Paliwodą prezesem spółki.

  • Promatic Group działa na polskim rynku od 1997 roku oferując swoje rozwiązania na rynku polskim oraz międzynarodowym
  • Dynamiczny rozwój pozwolił rozpocząć projekt Promatic Online, wprowadzający do oferty autorskie gry slotowe online
  • Zmiany legislacyjne na lokalnym rynku wymusiły zmianę strategii i kierunków działalności operacyjnej

Polski gambling, Promatic Group i zmiana przepisów w 2010 roku

Na skutek zmian przepisów w 2010 roku, duża część klientów przestała funkcjonować, co miało bezpośredni wpływ na działalność spółki.Promatic, chcąc utrzymać się na rynku musiał znacząco zmienić swoją strategie biznesową i poszukać nowych rynków zbytu. Drogą wyjścia z kryzysu okazała się produkcja. Mając dostęp do wiedzy, doświadczenia i nowoczesnych technologii firma mogła szybko przestawić się na produkcję i sprzedaż automatów. Jednak ograniczenia na polskim rynku zmusiły Promatic do poszukiwania klientów poza granicami kraju.

Obecnie jesteśmy kompleksowym dostawcą oprogramowania, rozwiązań systemowych, gier slotowych, automatów oraz usług dopasowanych do nawet najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów. Głównym celem Promatic Group jest osiągnięcie przewagi konkurencyjnej poprzez łączenie innowacyjnych rozwiązań softwarowych z wysoką jakością wykonania – informuje strona internetowa spółki.

Dynamiczny rozwój pozwolił stworzyć nowy projekt – Promatic Online – poszerzający ofertę firmy o autorskie gry slotowe, zaprojektowane w technologii HTML5, posiadające własną platformę B2B www.promaticonline.com.

Promatic Group to największy polski producent automatów, gier i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej. Działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku, produkując początkowo tylko automaty do gry.Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj