Naga MarketsW oficjalnym wpisie na Reddit opublikowanym 15 sierpnia, pojawiła się informacja o włączeniu obsługi wersji programistycznej przeglądarki – Brave Nightly dla użytkowników z 21 dodatkowych krajów, w tym dla Argentyny, Australii, Brazylii, Danii, Holandii, Szwecji, Singapuru i co najważniejsze, dla Polski.


Polscy użytkownicy oficjalnie mogą już zarabiać BAT na Brave

Oznacza to, że użytkownicy w naszym kraju zyskają możliwość zarabiania Basic Attention Token (BAT) – kryptowaluty powiązanej z przeglądarką, w zamian za oglądanie reklam, które zostały dobrane specjalnie pod profil użytkowników.

Dodatkowo mamy także możliwość wynagradzania autorów postów na Reddit, Twitterze a także twórców materiałów w serwisie Vimeo w postaci napiwków i jednocześnie sami otrzymywać wynagrodzenie za publikowane treści.

Nowe portfele otwierają się na BAT

W wersji programistycznej przeglądarki internetowej Brave pojawiła się możliwość podpięcia portfeli obsługujących inne kryptowaluty, w tym w szczególności opartych na Ethereum MetaMask oraz MyEtherWallet, do przechowywania Basic Attention Token (BAT) – kryptowaluty powiązanej z przeglądarką.

Zobacz również: Przeglądarka internetowa Brave uruchamia usługę napiwków dla użytkowników Twittera

Celem tego posunięcia jest ułatwienie przechowywania i zbierania tokenów. Jednak wszystkie transakcje będą musiały spełnić wymogi związane z KYC jakie stawia firma Uphold, która obsługuje portfel BAT. Jest to wyjście naprzeciw licznym prośbom zgłaszanym przez społeczność skupioną wokół Brave i BAT.

Znaczenie procesu KYC podkreśla współtwórca Brave – Brendan Eich:

„Brave nie może sobie pozwolić, by oszukańcze boty podpięte pod portfele Ledger czy Trezor puściły nas z torbami, i nie możemy sobie też pozwolić, by trafić do więzienia, gdy jakiś ciemny typ na liście urzędu ds. aktywów zagranicznych zechciałby załatwić BAT w ten sposób. […] BAT podlega wymogom stawianym przez Uphold i będę mocno bronił tej decyzji powołując się na tempo wzrostu, liczbę przyłączających się reklamodawców i użytkowników.”

Jak zaznaczył, integracja BAT z portfelami peer-to-peer nie ma na celu ominięcia regulacji, lecz wpłynąć na dalszy rozwój społeczności oraz zwiększenie adopcji tej kryptowaluty.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here