Naga Marketspoloniex logoOd wczoraj Poloniex oferuje klientom możliwość handlu nowymi instrumentami: Bitcoin Cash ABC (BCHABC) oraz Bitcoin Cash SV (BCHSV). Co ciekawe, giełda wprowadza te “kryptowaluty” faktycznie… przed ich powstaniem.


Pre-Fork

Handel odbywa się na zasadzie pre-forka, ponieważ dwie nowe kryptowaluty nie istnieją w tym momencie, mają zaś powstać dopiero po rozwidleniu się Bitcoin Casha w przyszłym tygodniu. Zdaniem platformy jej ruch “pozwala społeczności decydować, który łańcuch [chce] wspierać”, zaś sama firma pragnie “wzmocnić społeczność, aby zademonstrować swoje wsparcie poprzez działalność handlową”. Oczywiście w oficjalnym komunikacie podkreślono też innowacyjność przedsięwzięcia:

“Po raz pierwszy oferujemy obrót [kryptowalutami] przed forkiem i jest to częścią szerszych starań, aby Poloniex stał się jedną z najbardziej innowacyjnych giełd na świecie. Idąc dalej, będziemy oceniać każdy hard-fork indywidualnie i decydować, czy wspierać dane rozwidlenie i czy oferować handel przed samym forkiem.”

Handel przedpremierowy jest dostępny dla następujących par:

  • BCHSV/USDC,
  • BCHABC/USDC,
  • BCHSV/BTC,
  • BCHABC/BTC.

Klienci mogą przekonwertować Bitcoin Cash na równoważne kwoty BCHABC i BCHSV, a także przekonwertować BCHABC i BCHSV z powrotem na BCH, jeśli chcieliby wypłacić środki. Klienci nie będą mogli  jednak wypłacić BCHABC i BCHSV przed hard-forkiem.

“Co ważne, klienci nie muszą podejmować żadnych działań przed podziałem, jeśli nie chcą uczestniczyć w handlu przed forkiem – tłumaczy giełda – Będziemy wspierać handel zarówno Bitcoin Cash ABC, jak i Bitcoin Cash SV po planowanym na 15 listopada hard-forku.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here