Naga MarketspolnordPolnord pozyskał z emisji akcji 137,5 mln zł – większość wpłaciła firma Cordia International czyli potencjalny inwestor. Rynek z entuzjazmem przyjmuje te informacje. Kurs spółki rośnie dzisiaj o niemal 20%. 

Cordia to węgierska firma, która w Polsce znana jest np. z realizacji projektu Horyzont Praga w Warszawie. Działalność w naszym kraju ma się zwiększać m.in o projekty w Gdańsku, Sopocie, a być może także w Poznaniu i we Wrocławiu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Z właśnie zakończonej oferty akcji serii T spółka pozyska łącznie 137,5 mln zł. Polnord przydzielił 64,85 mln akcji, z czego 63,7 mln zł trafi do Cordia International. Warunkiem jest jednak wydanie zgody na połączenie przez UOKiK. Uzyskanie zgody UOKiK powinno nastąpić nie później niż do 28 lutego 2020 roku.

Wcześniej Polnord zdecydował o rozpoczęciu negocjacji oraz wydaniu zgody na przeprowadzenie due diligence przez Cordię – potencjalnego inwestora, podała spółka, ujawniając opóźnioną informację poufną.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Sytuacja na wykresie:

Kurs spółki rośnie dzisiaj o 20%. Jest to kolejna wzrostowa sesja i w 3 dni spółka zdrożała o 80%. Nie dziwi to biorąc pod uwagę finanse spółki – wejście nowego, poważnego inwestora to najlepsze co może ją spotkać.

polnord

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here