Naga MarketspolnordPolnord sprzedał 87 lokali, a przekazał 220 w I kw. 2020 r., podała spółka, powołując się na wstępne dane.

Polnord pracuje pomimo epidemii

“Grupa sprzedała w I kwartale 2020 r. na podstawie zawartych umów przedwstępnych i rezerwacyjnych łącznie 87 lokali po uwzględnieniu anulacji 37 umów zawartych w tym okresie (dane ważone udziałem Polnord w poszczególnych spółkach grupy)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Liczba lokali, które zostaną rozpoznane w wyniku finansowym grupy za okres od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. wyniesie 220 lokali (dane ważone udziałem Polnord w poszczególnych spółkach grupy)” – czytamy dalej.

W marcu 2020 r. wydana została ostateczna decyzja pozwolenia na użytkowanie budynku w ramach inwestycji “Studio Morena” w Gdańsku z 382 lokalami mieszkalnymi. Na koniec I kw. 2020r. sprzedaż w tej inwestycji przekroczyła 95%, podano także.

“Trwają prace nad przygotowaniem procedury umożliwiającej, zgodne z warunkami zawartych umów, przekazywanie lokali w warunkach obowiązującego stanu epidemii” – wskazano.

Polnord działa na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1999 r. W 2019 r. sprzedał 323 lokale.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here