Naga MarketsPolnord SA jest jedną z najbardziej doświadczonych na rynku budowlanym i deweloperskim firm w Polsce.

Spółka odnotowała jeden z lepszych tygodni od początku spadków pod koniec stycznia. Daje to nadzieję na trwalsze odbicie, tym bardziej, że cena odbija od czytelnej strefy wsparcia opartej o dołki z poprzednich lat. Pod tym kątem optymistycznie wygląda wykres tygodniowy, gdzie można byłoby liczyć na trzecie odbicie w górę. Fundamentalnie, spółka miała udany ubiegły rok. Zanotowała w nim zysk netto w porównaniu ze stratą rok wcześniej. Także przychody odnotowały kilkuletni rekord, a rok do roku wzrosły o 66%. Do tego warto wspomnieć o redukcji zadłużenia. Spółka traci natomiast na wartości pod wpływem szerszego otoczenia. Nie chodzi tyle o szeroki WIG ale o sektor nieruchomości, który porusza się w korekcie, dokładnie w tym samym czasie co spółka. Sądząc po mało dynamicznej przecenie na WIG Nieruchomości, można oczekiwać odbicia. To powinno także pomóc w odbiciu na notowaniach Polnordu. Raport kwartalny zostanie opublikowany 30 maja. Po udanym ubiegłym roku, rynek może oczekiwać dobrych danych, a te powinny przełożyć się na wzrost ceny akcji.
Już 25 maja zaczynamy 3 dniową Konferencję WallStreet 22. Jeżeli interesujesz się rynkiem akcji, nie może Cię zabraknąć. My także tam będziemy.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here