Naga MarketsPolkomtel:W zasięgu sieci 5G Plusa znalazło się 5,2 mln mieszkańców na koniec XIPonad 5,2 mln ludzi mogło korzystać z sieci 5G w Plusie według stanu na koniec listopada br., podał Polkomtel.

Już ponad 5,2 mln osób może korzystać z najnowocześniejszej w Polsce sieci 5G od Plusa

“W maju tego roku, wraz ze startem pierwszej komercyjnej sieci 5G w Polsce, Plus udostępnił 5G w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Pod koniec listopada we wszystkich tych miastach oraz kilkudziesięciu nowych miejscowościach zostały uruchomione kolejne nadajniki, dzięki czemu już ponad 5,2 mln osób może korzystać z najnowocześniejszej w Polsce sieci 5G od Plusa” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na początku listopada sieć podała, że w 2021 roku Plus planuje oferować 5G na ponad 1 700 stacjach, we wszystkich obecnych oraz byłych miastach wojewódzkich oraz szeregu innych miejscowości. Tym samym w przyszłym roku z najszybszej sieci 5G 2600 MHz TDD w Polsce będzie mogło korzystać już ponad 11 mln osób.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Akcje Cyfrowego Polsatu są notowane na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here