Naga MarketsKurs cyfrowego PolsatuPonad 12 mln mieszkańców Polski znajduje się obecnie w zasięgu sieci 5G w Plusie, podał Polkomtel.

“Widzimy rosnące zainteresowanie naszym 5G, z którego korzysta coraz więcej osób. Postanowiliśmy więc przyspieszyć budowę sieci i zapowiadany plan na ten rok zrealizowaliśmy z nawiązką już w kwietniu. Obecnie więc w zasięgu jest ponad 12 mln mieszkańców Polski i będzie ich przybywać, gdyż mówiąc wprost – budujemy i rozwijamy dalej naszą sieć 5G” – powiedział członek zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu Jacek Felczykowski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Plan operatora na ten rok zakładał objęcie zasięgiem ponad 11 mln Polaków. Sprawna rozbudowa 5G pozwoliła na realizację dużej części założeń już w pierwszych miesiącach 2021 r. Tym samym łączna liczba stacji bazowych 5G Plusa przekroczyła 1 500, a w zasięgu sieci 5G w Polsce mieszka ponad 12 mln osób w ponad 160 miejscowościach na terenie całego kraju, podano także.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Akcje Cyfrowego Polsatu są notowane na GPW od 2008 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here