Naga Markets

Politechnika Śląska wykorzysta AI od Emplocity do komunikacji ze studentami i pracownikami uczelniEmplocity S.A., zajmująca się automatyzacją procesów biznesowych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, podpisała umowę z Politechniką Śląską na stworzenie Chatbota Q&A, przeznaczonego dla studentów i pracowników uczelni. Konwersacyjne rozwiązanie od Emplocity zapewni natychmiastowy dostęp (24/7) do wielu istotnych informacji i zagadnień dla wszystkich użytkowników, w tym osób niedowidzących.

Emplocity już 20 października br. zadebiutuje na rynku NewConnect

Wykorzystujemy naszą autorską technologię oraz wiele lat doświadczeń, aby stworzyć przydatne narzędzie konwersacyjne, przyjazne i użyteczne dla każdego użytkownika. –  podkreśla Arkadiusz Talun, CTO Emplocity S.A. i jeden z założycieli firmy.

Z naszym chatbotem można rozmawiać i zadawać pytania w języku naturalnym, sformułowane praktycznie w dowolny sposób, również głosowo, w języku polskim i angielskim. Odpowiedzi udzielane przez system będą jednoznaczne i natychmiastowe. Co więcej narzędzie bazuje na samouczących się algorytmach i rozwija się poprzez konwersacje oraz pytania studentów i pracowników. Chatbot będzie funkcjonować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. – dodaje.

Jesteśmy czołowym technicznym i technologicznym ośrodkiem naukowym w Polsce. Dlatego systematycznie wprowadzamy innowacyjne usprawnienia w wielu dziedzinach życia naszej uczelni. Chatbot Emplocity będzie miał za zadanie udrożnić komunikację i usprawnić proces przekazywania informacji naszym szanownym studentom i pracownikom. – mówi dr inż. Karolina Wielicka – Gańczarczyk, zastępca kierownika Projektu “Politechnika Śląska – Nowoczesnym Europejskim Uniwersytetem Technicznym”.

– Emplocity posiada duże doświadczenie w opracowywaniu tego typu rozwiązań i jest w światowej czołówce firm wykorzystujących konwersacyjną sztuczną inteligencję do różnych zastosowań. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie owocna. – zakończyła.

Emplocity tworzy innowacyjne rozwiązania wspierające prowadzenie biznesu, oparte na sztucznej inteligencji. Spółka wykorzystuje metody głębokiego uczenia maszynowego oraz przetwarzania języka naturalnego. Zastosowane algorytmy automatyzują procesy biznesowe klientów pomagając zaoszczędzić czas i pieniądze.

Autor poleca również:

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPGNiG: Wolumen sprzedaży gazu wyniósł szacunkowo 5,36 mld m3 w III kw.
Następny artykułRopa naftowa traci blisko 4%
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here