Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedmiotem działalności grupy jest świadczenie usług budowlano-montażowych dla sektorów: naftowego i gazowego, chemicznego i petrochemicznego, ochrony środowiska, energetyki, budownictwa przemysłowego, drogowego, kolejowego, i ogólnego.

Te artykuły również Cię zainteresują

Spółka podrożała podczas pierwszej sesji nowego tygodnia o niemal 10%, a kończący się miesiąc przynosi około 40% wzrostu ceny. Tak duży wzrost notujemy już drugi miesiąc z rzędu. Wykres tygodniowy pokazuje wybicie kluczowego oporu w rejonie 6,50 zł. Dalsze wzrosty sprawiają, że obecnie głównym celem stają się okolice okrągłych 10 zł. Godne zauważenia są także ogromne obroty jakie towarzyszą odwróceniu od trendu spadkowego. Ostatnio o spółce pisałem 17 lutego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka branży IT. Swoją działalność koncentruje w sześciu sektorach gospodarki: bankowo-finansowym, przemysłowym, telekomunikacyjnym, użyteczności publicznej, opieki zdrowotnej i administracji publicznej.

Spółka zyskała w trakcie wczorajszej sesji 5,2%. Taki wynik przybliża nas do zakończenia kilkudniowej korekty. Miejsce na mocne odbicie w górę jest doskonałe. Mamy bowiem do czynienia z re-testem pokonanego niedawno poziomu bardzo czytelnego i ważnego oporu. Obecnie kupujący powinni doprowadzić do wybicia maksimum wzrostów czyli 7,32 zł. Byłoby to mocne potwierdzenie trendu wzrostowego dokonane przy wyższych obrotach. Kolejnym celem kupujących powinny stać się wtedy okolice 8,80 – 9 zł. Poprzednia analiza miała miejsce 17 lutego.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here