Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedmiotem działalności grupy jest świadczenie usług budowlano-montażowych dla sektorów: naftowego i gazowego, chemicznego i petrochemicznego, ochrony środowiska, energetyki, budownictwa przemysłowego, drogowego, kolejowego, i ogólnego.

Spółka zaliczyła komplet wzrostowych sesji w ubiegłym tygodniu, stając się jedną z największych gwiazd warszawskiego parkietu. Ostatnia sesja to pokaz dominacji popytu, który wykręcił niemal 19% wynik. Łącznie tydzień zakończyliśmy ponad 50% zwyżką. Zarząd GPW poinformował, że niebawem spółka awansuje do indeksu mWIG40 zastępując w nim Bioton. Najbliższy opór to poziom 11 zł. Dynamika wzrostów podparta ogromnym wolumenem wskazuje na wysoce prawdopodobne przełamanie tego poziomu. Kolejny opór znajdujemy dopiero w rejonie 25 zł, aczkolwiek wzrosty w takiej skali na pewno nie obędą się bez korekt. O szansach na wzrosty piszemy od 17 lutego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Spółka traciła na wartości od ponad 4 lat, a ostatnie 2 lata poruszała się bokiem. Po sesji z ubiegłego piątku, można zacząć powoli myśleć o niej jak o kolejnym punkcie hossy na naszej giełdzie. Tego dnia wzrosty przekroczyły poziom 15%, a w całym tygodniu spółka zdrożała o blisko 30%. Obecny poziom kursu jest najwyższy od końca 2014 roku. Na wykresie widać, że wybity został już wcześniej kanał spadkowy, a teraz cała seria wcześniejszych wierzchołków i to przy zdecydowanie wysokim wolumenie. Jeżeli podzielić wykres na dwie części, to od marca ubiegłego roku, układ dołków i szczytów wskazuje już na nowy trend wzrostowy. Spełnia się zatem analiza mówiąca o powolnej akumulacji z 22 kwietnia 2016 roku.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here