Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Przedmiotem działalności grupy jest świadczenie usług budowlano-montażowych dla sektorów: naftowego i gazowego, chemicznego i petrochemicznego, ochrony środowiska, energetyki, budownictwa przemysłowego, drogowego, kolejowego, i ogólnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka odnotowała podczas piątkowej sesji niemal 10% wzrosty. Świetny okres trwa tutaj od początku grudnia, gdzie w kolejnych miesiącach wzrosty sięgały 30 – 40%. Ubiegły tydzień przyniósł niemal 20% wzrostu ceny. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że zbliżamy się do szczytu z 2015 roku. Jego wybicie powinno oznaczać, że kolejnym celem kupujących staną się okolice 10-11 zł. Duża dynamika obecnego ruchu wzrostowego idzie w parze ze sporym wzrostem obrotów, a to daje szansę na udane wybicie.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

CI Games to międzynarodowy wydawca oraz największy polski producent gier komputerowych na komputery osobiste i konsole

Spółka, która raczej przyzwyczaiła nas do wzrostów, w ubiegły piątek należała do ścisłej czołówki najmocniej tracących walorów. Spadki osiągnęły poziom 9,6% przy obrotach najwyższych od listopada 2014 roku. Jak się okazało tak mocna przecena nie ma jednak związku z techniką. Przyczyną spadków jest informacja o przeprowadzeniu otwartych beta testy gry Sniper Ghost Warrior 3 w celu uzyskania informacji zwrotnej ze strony graczy, a tym samym znaczne podniesienie jakości finalnego produktu. Dzięki otwartym testom, na jaw wyszło sporo krytycznych opinii. Prezes spółki w jednej z wypowiedzi wspomniał, że „esencją beta testów są właśnie negatywne komentarze bo to one w największym stopniu przyczynią się do ulepszenia naszej gry”. Następnie dodał, że reakcja inwestorów jest w jego ocenie całkowicie niezrozumiała. Patrząc na wykres, obecna przecena powinna dotrzeć do 1,5 rocznej linii trendu. Będzie to już piąty test tej linii, a poprzednie cztery przynosiły świetne okazje do kupna akcji. Jeżeli piątkowa reakcja rynku rzeczywiście jest mocno przesadzona, to możliwe, że niebawem znajdą się chętni do kupna akcji, korzystając ze sporej obniżki kursu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGBP/USD – w stronę wsparcia, opcja PUT
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: mBank
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here