Naga MarketstrakcjaKonsorcjum Polimex Mostostal, Polimex Infrastruktura i Trakcja podpisało z Gminą Olsztyn umowę na wykonanie i wykończenie robót określonych jako “Rozbudowa linii tramwajowych w Olsztynie” za 327,78 mln zł netto, z czego na Trakcję przypada 50%, podała spółka.

“Prace mają być zrealizowane do 01.08.2023 roku. […] Zarząd emitenta podjął decyzję o publikacji niniejszej informacji, gdyż realizacja ww. kontraktu stanowi kolejny krok ku dywersyfikacji działalności spółki oraz jej zaangażowaniu w inwestycje związane z budową i modernizacją infrastruktury transportu szynowego” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Trakcja jest spółką działającą w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w Polsce i za granicą. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 339 mln zł w 2020 r.

Polimex Mostostal jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Wraz ze spółkami tworzącymi GK Polimex, realizuje usługi na zasadach generalnego wykonawstwa dla wielu branż przemysłu, w tym energetyki, chemii, przemysłu rafineryjno-petrochemicznego czy ochrony środowiska. Jego skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 615 mln zł w 2020 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here