Naga MarketsPolenergia wprowadza ofertę zielonej energii dla klientów indywidualnychWarszawa, 18.11.2021 (ISBnews) – Polenergia Sprzedaż – spółka należąca do Grupy Polenergia – uruchomiła sprzedaż zielonej energii elektrycznej dla wszystkich klientów indywidualnych, podała Polenergia. Oferta jest zgodna ze standardem Energia 2051, który był do tej pory dostępny jedynie dla przedsiębiorstw.

Obecnie wszyscy klienci Polenergii mogą już kupować energię elektryczną wytworzoną w polskich odnawialnych źródłach i tym samym przyczyniać się do rozwoju czystej, zeroemisyjnej energetyki opartej o OZE, podkreślono.Polenergia Sprzedaż jako pierwsza na polskim rynku oferuje wszystkim standard energetyczny Energia 2051 polegający na dostarczaniu końcowemu odbiorcy całkowicie zielonej energii w każdej godzinie poboru. Taki wymóg, według wytycznych Europejskiego Zielonego Ładu, będzie powszechnie obowiązywał w Polsce dopiero za trzydzieści lat, wynika z materiału.

“Rosnąca świadomość społeczna na temat konieczności wprowadzania bardziej zrównoważonych sposobów pozyskiwania energii sprawia, że coraz więcej osób prywatnych szuka możliwości zasilania swoich domów czy samochodów elektrycznych w 100 proc. zieloną energią. Celem Polenergii Sprzedaż jest dostarczanie energii uzyskiwanej z polskich farm wiatrowych i fotowoltaicznych do wszystkich osób, które troszczą się o stan naszego środowiska i poszukują ekologicznej alternatywy w atrakcyjnej cenie” – powiedział prezes Polenergii Sprzedaż Jarosław Bogacz, cytowany w komunikacie.

Sztandarowa propozycja, to usługa uwzględniającą gwarancję ceny za energię przez najbliższe dwa lub trzy lata. Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, dla których ważne jest zabezpieczenie przed podwyżkami oraz możliwość długofalowego zaplanowania kosztów stałych w domowym budżecie. Osoby, które zamiast przywiązywać się do określonych warunków umowy wolą mieć możliwość szybkiej zmiany jej zakresu, mogą skorzystać z ofert zawierających gwarancję rabatu. Dodatkową opcją, dostępną w każdym wariancie usługi “Go Green” jest możliwość rozszerzenia umowy o pakiet usług fachowców z infolinią działającą całą dobę i siedem dni w tygodniu oraz gwarancją przyjazdu w ciągu 24 godzin wybranego w ramach umowy specjalisty.

“Teraz mamy najlepszy czas na wprowadzenie korzystnych dla środowiska zmian. Wybór energii pochodzącej z odnawialnych, ekologicznych źródeł na potrzeby naszego domu może być pierwszym krokiem w stronę lepszej, bardziej zielonej przyszłości. Szczególnie, że zmiana sprzedawcy jest także uzasadniona ekonomicznie. W naszej ofercie każdy klient znajdzie dla siebie ciekawe rozwiązanie, a jakość naszej obsługi sprawi, że będzie to wybór na lata” – podsumował Bogacz.

Polenergia to polska spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie działająca jako spółka holdingowa dla jej zależnych spółek operacyjnych działających w obszarze wytwarzania energii z konwencjonalnych i odnawialnych źródeł oraz dystrybucji i obrotu energią elektryczną. Grupa Polenergia jest wspólnie kontrolowana przez panią Dominikę Kulczyk oraz spółkę Brookfield Asset Management Inc. z siedzibą w Kanadzie.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: średni kurs hrywny nbp | jen kurs | Jak handlować w Plus500 | mercator akcje | giełda lotos | akcję lotos | pkobp akcje |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here