Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Polenergia to czołowa polska spółka działająca w obszarze developmentu, budowy i zarządzania farmami wiatrowymi oraz dostarczająca paliwa z biomasy dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 5,6%. Wszystko zaczyna wskazywać na to, że korekta do wsparcia w rejonie 14,40 zł dobiega końca. Jest to pozytywna sytuacja tzn. tak płytka korekta i szybki powrót do wzrostów. Warto mieć na uwadze, że popyt powinien niedługo powalczyć z kluczowym oporem jaki wyznaczają dołki z 2009 i 2012 roku. Mowa o okolicach 17,50 zł, jakie staną się naturalnym celem po wybiciu poprzedniego szczytu.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Grupa ZUE to jeden z czołowych podmiotów budownictwa branży kolejowej i miejskiej infrastruktury szynowej i energetycznej, skupiający w swych ramach spółki o potencjale projektowym, handlowo-produkcyjnym i wykonawczym.

Spółka notuje bardzo silny okres, wczoraj rosnąc o 7,4% przy wysokich obrotach. Jak widać na wykresie tygodniowym, kurs przełamał z dużym impetem i przy narastającym wolumenie ważny opór jaki tworzyła poprzednie szczyty. Wczoraj spółka opublikowała nieco słabsze wyniki, jednak może pochwalić się sporym portfelem zamówień. Wydaje się, że mamy obecnie otwartą drogę na maksima z 2010 roku czyli okolice 15 zł.

 

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTransmisja na żywo z #27 TJS Fight – Mateusz Strep vs Adam Jedynak
Następny artykułGBP/USD – w kanale spadkowym, opcja CALL
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here