Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Polenergia to czołowa polska spółka działająca w obszarze developmentu, budowy i zarządzania farmami wiatrowymi oraz dostarczająca paliwa z biomasy dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Te artykuły również Cię zainteresują
pep

Spółka należała do grona najsilniej zyskujących walorów podczas wtorkowej sesji. Wzrosty osiągnęły poziom 16,4% i dokonały się w obecności jednego z najwyższych wolumenów w tym roku. Może cieszyć fakt, że po długim okresie spadków, popyt reaguje na wsparciu okolic okrągłych 10 zł. Wczoraj doszło nawet do przełamania linii trendu, Wydaje się, że naturalnym celem dla kupujących jest teraz poziom 14,40 zł. Jego wybicie oznaczałoby aktywację nieco nietypowej formacji podwójnego dna i otwierałoby drogę do dalszych wzrostów. Spółka otrzymała niedawno rekomendację z ceną docelową przy 18,40 zł. Tak wysoka rekomendacja może oczywiście wspierać kupujących.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

KSG Agro jest holdingiem rolniczym. Do głównych zadań Grupy zaliczyć należy produkcję zbóż, warzyw oraz dostarczanie produktów spożywczych do sieci handlowych.

ksgagro

Spółka odnotowała wczoraj czwartą wzrostową sesję z rzędu, tym razem rosnąć o ponad 6%. Od końca ubiegłego roku można zauważyć, że notowania wpisują się w kształt wzrostowego kanału. Obecnie, po długotrwałej korekcie przy niskim wolumenie, dochodzi do wybicia poprzednich maksimów trendu. Co ważne cały ruch wybijający budowany jest przy narastających obrotach. Może to wskazywać na prawdopodobieństwo dalszych wzrostów np. do górnej krawędzi kanału.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

  1. Super, 14 w poniedziałek podają wyniki które będą rekordowe, mają dwa hotele 4 gwiazdkowe i największy w małopolsce bazar handlowy (wszystko w krakowie) a w tym roku były Światowe Dni Młodzieży i generalnie oblężenie Krakowa.

  2. Witam
    czy mógłby Pan zerknąć jak wg Pana wygląda technicznie Efekt, widziałem dwie różne analizy, jedna z kursem docelowym 30zł a druga to na wykresie maksymalnym ogromna formacja podwójnego dna z zakresem ruchu 36,30. Jak Pan to widzi i czy to nadaje się do jakieś analizy na comparic ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here