Naga MarketsPolenergia to czołowa polska spółka działająca w obszarze developmentu, budowy i zarządzania farmami wiatrowymi oraz dostarczająca paliwa z biomasy dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Wykres tygodniowy pokazuje, że bardzo silne spadki wyhamowały w rejonie 10 zł, gdzie wytworzyło się lokalne wsparcie. Po jego fałszywym naruszeniu, cena zaczęła dość mocno rosnąć. Jeżeli ten proces zostanie utrzymany, to wydaje się, że głównym celem kupujących jest w pierwszej kolejności opór w rejonie 17,50 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie dziennym mamy już wybitą linię trendu spadkowego, a także poziom ostatniego szczytu tego trendu. Od końca ubiegłego roku wzrostom towarzyszy wyższy wolumen co jest sygnałem pozytywnym. Najbliższy opór to okolice 14,40 zł czyli szczyt z lipca ubiegłego roku. Jego wybicie powinno potwierdzić zmianę układu sił i oznaczać kontynuację wzrostów. Ostatnio o spółce pisałem 5 grudnia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here