Naga Markets

Polenergia kontynuuje odbicie. Zwyżka przekracza już 20% - zapiski giełdowego spekulantaPo kilku dniach konsolidacji w okresie świątecznym, do wybicia doszło na akcjach spółki Polenergia. Od dłuższego czasu da się zauważyć zwiększone zainteresowanie jej akcjami przez inwestorów. Wybicie sugeruje więc kontynuację zwyżki trwającej od 21 grudnia. W tym czasie akcje zdrożały już o 20%. Wczoraj spółka poinformowała, że uzgodniła z litewską firmą Modus Energy AB, która będzie pełnić funkcję lokalnego partnera, kluczowe warunki porozumienia joint venture (w tym przewidywany harmonogram projektu, role stron, kwestie ładu korporacyjnego oraz mechanizmy rozwiązywania impasu).

Jego celem będzie rozwijanie projektów elektrowni wiatrowych na morzu (offshore), które zostaną zbudowane i będą funkcjonowały z wykorzystaniem powiązanej infrastruktury na litewskim terytorium Morza Bałtyckiego.Odbicie z kontynuacją 

“Jednocześnie emitent podjął decyzję o opóźnieniu podania do publicznej wiadomości informacji poufnej dotyczącej udzielenia emitentowi przez Green Genius prawa wyłączności do prowadzenia negocjacji dotyczących projektu. Prawo wyłączności zostało pierwotnie udzielone na okres kończący się w dniu 31 grudnia 2021 r.” – podano również w komunikacie.

polenergia


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here