Naga MarketsWczoraj informowałem o dużym trójkącie, który pojawił się w nieprzypadkowym miejscu na wykresie AUD/USD. Zerkając dziś ponownie na australijczyka dostrzegamy kolejny trójkąt… tuż pod pierwszym. Czy niedźwiedzie zdołają zepchnąć kurs AUD/USD w dół?


Duży trójkąt umiejscowił się tuż pod poziomem 0,7700 – silnym, psychologicznym oporem, z którym najwyraźniej nie zdołały sobie poradzić obecne na AUD/USD byki. W momencie publikacji wczorajszej analizy wciąż czekaliśmy na wyraźny retest przebitej formacji od dołu, licząc na to, że taki sygnał sprzedaży doprowadzi do głębszej korekty ostatnich wzrostów.

Najwyraźniej, przeceniłem wczoraj siłę niedźwiedzi ponieważ AUD/USD zamiast tworzyć kolejne czarne świece powtórnie konsoliduje. Powtórnie w formie trójkąta zwyżkującego. Pozycje sprzedaży mogły zostać zawarte już wczorajszego wieczora, gdy na wykresie pojawiły się wyraźne pinbary. Mimo początkowych spadków, w trakcie sesji azjatyckiej AUD/USD powróciło w rejony otwarcia pierwotnych pozycji i zaczęło konsoliować.

Handluj razem z innymi. Dołącz do społeczności eToro i korzystaj z doświadczenia innych traderów!

 

Obecnie pozostaje nam jedynie czekać na silniejsze wybicie kształtującej się konsolidacji. Silne spadki których byliśmy świadkami wczorajszego przedpołudnia zwiększają prawdopodobieństwo niedźwiedziego wybicia trójkąta dołem. Pogląd ten zdają się podzielać analitycy Citi, którzy również rekomendują sprzedaż AUD/USD po cenach rynkowych.

W związku z tym podsumowanie wczorajszej analizy pozostaje w mocy i oczekiwałbym spadków AUD/USD przynajmniej do rejonu 0,7550.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here