Naga MarketsSierpień już przyzwyczaił do małej ilości nowych pozycji i ten tydzień nie był inny, bo do zestawienia przybyło jedynie 15 nowych pozycji. Najbardziej popularnymi transakcjami były longi na USDCAD -> taka pozycja pojawiła się w portfelu aż trzech banku i na chwilę obecną są na fajnym plusie po piątkowym rajdzie na USD. 

Tydzień po raz kolejny najlepiej zakończył Barclays, który zgarnął 318 pipsów zamykając shorta na USDCAD. Pozycja ta została zamknięta poprzez aktywację zlecenia przeciwnego. Niemal identycznym zyskiem może pochwalić się Danske Bank (316 pipsów) jednak on ten wynik aż na 9 pozycjach dzięki bardzo dobrej skuteczności i odpowiednim przesuwaniu SL, ponieważ okres ten zakończył z 5 zyskami, 2 BE i jedynie 2 stratami.

Pozostałe instytucje skończyły tydzień w okolicy +70/- 140 pipsów.

Drodzy czytelnicy mojego tygodniowego podsumowania mam do was ogromną prośbę. Czy moglibyście się pochwalić w komentarzach z jakich innych źródeł, poza moim artykułami, korzystacie szukając informacji o pozycjach/rekomendacjach dużych graczy, interesują mnie zarówno strony płatne jak i bezpłatne. Sam raz na jakiś czas znajduje jakieś nowe źródła, o których zawsze was informuje na portalu.

Dyskusja na forum: LINK


Najlepsze rekomendacje lipca przyniosły 5,49 % natomiast w II kwartale aż 45%!!!

Podsumowanie lipca, II kwartału 2016 oraz 2015 roku jest dostępne w naszej bezpłatnej strefie elearn (link).


20160828Legenda:
Kolor pomarańczowy – transakcje aktywne starsze niż tydzień
Kolor zielony – transakcje otworzone w ostatnim tygodniu
Kolor czerwony – transakcje zamknięte w ostatnim tygodniuConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Ja przez większość czasu w przypadku Barclays korzystałem z codziennych raportów zamieszczanych właśnie na efxnews.com, (np. https://www.efxnews.com/story/33430/setups-eurusd-usdjpy-gbpusd-audusd-nzdusd-usdcad-barclays#.V4T_h0Onshg.twitter) jednak już od kilku tygodniu one przestały tam się pojawiać i nie znalazłem jeszcze innej darmowej strony z ich raportami.

    Ostatnia pozycja pochodziła z poniższej strony
    http://www.forextell.com/barclays-trade-of-the-week-long-usdcad-2/

  2. Gdzie mogę na bieżąco znaleźć sygnały od Barclays ?

    Osobiście korzystam z efxnews.com ale tam nie wszystkie się pojawiają z tych co dodajesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here