Naga MarketsInstytucje, które w poprzednim tygodniu wypadły najgorzej w tym okazały się być najlepsze. Najwięcej pipsów zgarnął Barclays, który zamknął z zyskiem shorty na USDJPY oraz GBPUSD inkasując 755 pipsów, co ciekawe w jego portfelu obecnie się znajduje 8 aktywnych pozycji, które wszystkie są na plusie i gdyby je zamknąć po piątkowym kursie to przyniosłyby drugie tyle zysku co dwie zamknięte transakcje.

Drugim wynikiem tygodnia może pochwalić się czerwona latarnia ostatnich tygodni czyli Danske Bank, któremu w tym tygodniu udało się zgarnąć 454 pipsy zysku. Wynik ten mógł być o wiele lepszy jednak DB nie mógł się załapać na umocnienie JPY chociaż kilka razy był dosłownie o włos od takiej transakcji np. w poniedziałek wydał rekomendacje otworzenia shorta na GBPJPY po kursie 159,60 a maksimum w tym dniu wyniosło 159,585, takich przypadków w kolejnych dniach było więcej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Niecałe 400 pipsów zainkasował również UBS, który zamknął dwie marcowe pozycje. Jednak w tym przypadku martwi mnie zniknięcie darmowych publikacji Trade Ideas i z tego powodu od dwóch tygodni nie przybyło żadnej nowej pozycji do portfela UBS.

Najgorzej poradził sobie tym razem Morgan Stanley, w jego portfelu zostały zamknięte 4 pozycje z czego 3 przyniosły stratę (-700 pipsów) a jedna zakończyła się na zero. Dość słabo poradziły sobie poniedziałkowe rekomendacje na parach “egzotycznych” (szczegóły) ponieważ dwie z nich już zakończyły się SL.

Dyskusja na forum: LINK


Podsumowanie marca, I kwartału 2016 oraz 2015 roku jest dostępne w naszej bezpłatnej strefie elearn (link).

Najlepsze rekomendacje przyniosły aż 123 % w 2015 roku !!!


20160409Legenda:
Kolor pomarańczowy – transakcje aktywne starsze niż tydzień
Kolor zielony – transakcje otworzone w ostatnim tygodniu
Kolor czerwony – transakcje zamknięte w ostatnim tygodniu

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here