Naga MarketsNiekwestionowanym królem maja został Danske Bank, który przy pomocy 33 pozycji zainkasował 2748 pipsów zysku. Taki wynik osiągnął dzięki znakomitej skuteczności rzędu 64%, szczególnie udany miał ostatni tydzień gdzie aż 7 z 8 zamkniętych pozycji została zamknięta na plusie. Kolejne miejsca na podium zajęły BNP Paribas oraz Citi, jednak mimo osiągnięcia ok 800 pipsów zysku to wynik % w ich przypadku jest ujemny z tego względu że jedyny zysk jaki udało im się zgarnąć był na EURSEK (BNPP) oraz USDNOK (Citi), gdzie wynik w pipsach pokrył wyraźnie straty z pozostałych pozycji jednak w % nie pokrył tych strat. Podobna sytuacji wystąpiła również w przypadku Societe Generale, które w tym miesiącu zamyka zestawienie ze stratą rzędu 2000 pipsów, jednak była ona poniesiona na EURNOK: -1900 jest równe tylko -2,27%.

20150531 medale

Jeżeli chodzi o ostatni tydzień to do zestawienia przybyło tylko 14 nowych pozycji, 20 zostało zamkniętych w tym 10 na plusie. Żadna para nie pojawiła się więcej niż w 3 pozycjach. W najbliższych dniach zapewne nie pojawi się wiele nowych pozycji w portfelu Danske Bank, ponieważ w przypadku kilku par walutowych informacja o przesunięciu TP pojawiała się już po realizacji wcześniej ustalonego targetu i z tego powodu w moim zestawieniu pozycja ta jest już zamknięta natomiast Danske Bank będzie przesyłał informacja tak jakby ta pozycja nadal była aktywna. Taka sytuacja jest dość częsta w przypadku rekomendacji tego banku.

Więcej bieżących informacji o nowych pozycjach dużych graczy, wraz z konkretnymi poziomami wejścia możesz znaleźć na stronie eFXplus.

Dyskusja na forum: LINK

20150531Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here