Naga MarketsZapraszamy na kolejny odcinek, w którym zarządzający Solution One zwraca uwagę na to, co ostatnio wydarzyło się na rynku „zielonych metali”. Analizuje również surowcową fazę cyklu, a także spogląda na japoński indeks Nikkei225. Ale oczywiście to nie wszystko! Tomasz Piwoński w programie pokazuje również trwający napływ klientów do brokerów Forex! Oglądaj najnowszy odcinek Inside Solution One!

  • Na czym polega siła „zielonych” metali?
  • Kontynuacja wątku sprzed tygodnia – surowcowa faza cyklu
  • Dlaczego japoński Nikkei nie przebił jeszcze ATH z 1990 roku?
  • Czy Elon Musk został nowym Donaldem Trumpem Twittera?

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TV

Zobacz również inne audycje:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: giełda rekomendacje | nasdq | spółki giełdowe | bitcoin kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPolski złoty powinien odzyskać wigor pomimo interwencji NBP
Następny artykułGaz ziemny z prognozą na najbliższe 5 lat
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here