Naga MarketsGranie na silnego dolara amerykańskiego w kwietniu wyraźnie się nie sprawdziło, bo waluta ta traciła na każdym froncie (jedynie względem JPY został utrzymany poziom z poprzedniego miesiąca, chociaż kurs przez większość czasu znajdował się poniżej 120). Większość instytucji z mojego zestawienia zakończyła kwiecień ze skutecznością swoich sygnałów poniżej 30% co nie mogło się przełożyć na dobre wyniki. Jedynie Goldman Sachs i UBS skończyły miesiąc nad kreską notujący odpowiednio 138 pipsów (1 zlecenie SL chroniące część zysków) i 37 pipsów, gdzie w poprzdnim miesiącu średni wynik był powyżej 1500 pipsów. Podium zamyka JP Morgan którego straty ograniczyły się do 168 pipsów. Natomiast na samym dole zestawienie znalazł się zwycięzca z marca czyli Morgan Stanley, który stracił nieco ponad 1200 pipsów (w poprzednim miesiącu zyskał 3725). Przyglądając się wynikom % widać iż zestawienie to wyglądałoby trochę inaczej,np. BNP znalazł by się na pudle mimo 15 pipsów większej straty niż JP Morgan.

20150503 medale

Miniony tydzień pod względem wyników nie różnił się zbytnio od pozostałych tygodni kwietnia, ponieważ zamknięto 34 transakcje z czego jedynie 10 przyniosło zyski. Największe czystki odbyły się na parze EURUSD gdzie zamknięto wszystkie 8-siem krótkich pozycji z czego jedynie dwa zlecenie chroniły już posiadane zyski. Nie lepiej wypadł EURGBP gdzie zamknięto aż 5 krótkich pozycji wszystkie oczywiście na stracie. Jeżeli chodzi o nowe pozycje to przybyło iż jedynie 14 i nie było wyraźnego zainteresowania szczególną parą walutową.

Pozycje zamknięte z podświetlonym TP czy SL na niebiesko zostały zamknięte już w maju w związku z tym nie były wliczane do wyniku za miesiąc kwiecień.

Więcej bieżących informacji o nowych pozycjach dużych graczy, wraz z konkretnymi poziomami wejścia możesz znaleźć na stronie eFXplus.

Dyskusja na forum: LINK

20150503Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here