Naga Marketstygrys kreskówkaWe wrześniu najlepsze wyniki w pipsach osiągnęły BNP Paribas, Societe Generale oraz JP Morgan. Pierwsze dwie instytucje najwięcej pispów zgarnęły na parach skandynawskich przez co ich wynik % jest zdecydowanie mniejszy niż możnaby sie spodziewać. JP Morgan swój zysk zarobił na spadkach kursu pary GBPUSD gdzie otworzył 2 transakcje. Na końcu zestawienia znalazły sie Citi oraz Danske Bank, który tak słaby wynik zawdzięczają w głównej mierze bardzo niskiej skuteczności odpowiednio 0% (2 transakcje) oraz 25% (36 transakcji).

Podsumowanie poprzedniego miesiąca.20151004 medaleIII kwartał 2015 roku to popis rekomendacji Morgan Stanley, które przyniosły 9324 pipsy zysku co przekłada się na niemal 70% zysk bez żadnej dźwigni, taki wynik został osiągnięty przy bardzo wysokiej 67% skuteczności. Wysokie miejsca BNP Paribas oraz Societe Generale pod względem wyniku w pipsach to zasługa zyskownych transakcji na walutach skandynawskich, jednak pod względem % obie te instytucje wyprzedzanawet piąty UBS, który zgarnął nieco ponad 1300 pipsów co jednak przekłozyło się to na aż 18% zysku. Na wyróżnienie zasługuje również wynik Barclays, który po raz kolejny znalazł sie w najlepszej trójce kwartału. Natomiast złą passe kontunuje Citi, który zamyka to zestawienie i jako jedyny w tym kwartale osiągnął wynik ujemny.

Podsumowanie poprzedniego kwartału.20151004 kwartał

W minionym tygodniu zawarto 23 nowe pozycje z czego najpopularniejsze pary to :

NZDUSD 3  pozycje: wszystkie short
USDJPY 3 pozycje: wszystkie long
USDCAD 3 pozycje: 1 short, 2 longi

Zamkniętych zostało 20 pozycji z czego jedynie 6 przyniosło zyski co daje skuteczność na niskim poziomie 30%. 5 z 6 zyskownych pozycji zakończyły się na SL broniącym części wypracowanego zysku, natomiast ostatnia została zamknięta na obniżonym TP, wiec w zasadzie żadna pozycja w tym tygodniu nie zakończyła się na zakładanym wczęśniej proficie. Transakcje zamknięte podświetlone na niebiesko wliczają się już do październikowego rozliczenia.

Dyskusja na forum: LINK

20151004

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here