Naga MarketsZ punktu widzenia analizy technicznej wszystkie trzy waluty notowane względem dolara amerykańskiego rysują struktury korekcyjne, które wchodzą w skład większych struktur znanych z teorii fal Elliotta.

Kurs AUDUSD po powrocie z 10-letniego minimum przeszedł do tworzenia korekty przypominającej korektę nieregularną. Charakterystycznym ruchem w układzie jest trójfalowa fala B oraz obecnie tworząca się pięciofalowa struktura spadkowa w ramach C. Jeśli takie założenie jest słuszne, to wkrótce fala 2/B powinna się kończyć i może nastąpić ruch wzrostowy na fali 3/C.

Kurs pary walutowej AUDUSD
AUDUSD

Kurs NZDUSD może rysować korektę płaską lub prostą – w zależności od tego, czy zostanie wybity dołek fali A. Tutaj również charakterystycznym jest trójfalowy ruch na fali B. Potencjalne wsparcia wyznaczone są przez ekspansje 61,8 proc. oraz 100 proc. Również zakończeniu korekty może nastąpić kolejny impuls na fali 3/C.

Kurs pary walutowej NZDUSD
NZDUSD

Na wykresie USDCAD w grę wchodzi korekta pędząca lub nieregularna również z charakterystyczną podfalą B. Aktualnie notowania testują rejon szczytu fali A, którego przekroczenie (lub nie) będzie wskazywać na korektę pędzącą lub nieregularną.

Podobnie jak w przypadku AUD i NZD tak i na CAD możliwym będzie dalszy ruch na fali impulsu 3/C – tak by wynikało z teorii fal Elliotta.

Kurs pary walutowej USDCAD
USDCAD


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here