Naga MarketsDAX 30

????????????????????????????????????????????

Piątek był trzecim dniem walki o utrzymanie ponad 50-okresową średnią kroczącą na głównym niemieckim indeksie. Mimo, że sesja była lekko spadkowa, walkę zwyciężyła strona popytowa. DAX 30 stracił 0,29%, czyli 34,2 pkt. Dzienna zmienność pierwszy raz od trzech tygodni spadła poniżej 100 punktów. Najbliższy opór jest na poziomie 12 tysięcy punktów. Wykres znajduje się w trendzie wzrostowym, ponad 200-okresową średnią kroczącą. Linia sygnału MACD nadal jest poniżej zera, jednak wciąż wzrasta. Dziś brak danych z Niemiec, a nawet brak sesji na niemieckim parkiecie – za Odrą dzisiejszy dzień jest wolny od pracy.

Te artykuły również Cię zainteresują
FTSE 100

????????????????????????????????????????????

Londyński parkiet otworzył się w piątek ze sporą, 17,5-punktową luką wzrostową. Później byki usiłowały kontynuować wzrost. Przełamany został opór 7035 i zaatakowana została linia trendu. W tym miejscu jednak przewaga popytu się skończyła, wykres powrócił poniżej poziomu 7035, a na wykresie zbudował się nienajlepiej wyglądający spadkowy pin bar. Niemniej jednak wzrost wyniósł prawie 20 punktów. Wykres wciąż jest ponad średnimi 50 i 200-okresową, a MACD znajduje się tuż powyżej zera. Zmienność wciąż była ponad połowę niższa od średniej. Podobnie jak w Niemczech tak i w Wielkiej Brytanii brak dzisiaj i sesji i danych z powodu długiego weekendu.

EURO STOXX 50

????????????????????????????????????????????

Walka o średnią 50-okresową toczyła się w piątek również na wykresie Euro Stoxx 50. Choć wykres obniżył się o 0,19% to jednak nie spadł poniżej tego poziomu. Zmienność wyniosła zaledwie 24 pkt. Indeks 50 blue chip’ów strefy euro jest ponad średnią 200-okresową, w silnym trendzie wzrostowym. MACD nadal wzrasta, jednak do poziomu zera jeszcze długa droga. Najbliższym oporem jest poziom 3730. Warto pamiętać, że dziś brak sesji zarówno w Niemczech jak i we Francji.


Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here