Naga MarketsDOW JONES 30

????????????????????????????????????????????

Niemały sukces strona podażowa odniosła wczoraj na indeksie Dow Jones 30. Kurs 30 blue chip’ów USA zszedł poniżej wsparcia 17825. Spadek wyniósł 0,37% (66 punktów), a zmienność była o prawie połowę niższa od średniej – osiągnęła zaledwie 109 punktów. Tym sposobem niedźwiedziom otworzyła się droga ku 200-okresowej średniej kroczącej i znajdującego się w jej okolicy wsparcia 17600. MACD wskazuje na sprzedaż. Wykres jest poniżej 50-okresowej średniej kroczącej i poniżej linii trendu, co dodatkowo przemawia za sprzedającymi. Na dziś nie ma przewidzianych istotnych danych dotyczących Stanów Zjednoczonych.

S&P 500

????????????????????????????????????????????

Wykres S&P 500 dotarł wczoraj do wsparcia 2080. Sprzedający nie mieli jednak wystarczająco dużo energii, aby zamknąć dzień poniżej tej wysokości. Jeżeli jednak teraz niedźwiedzie zdołają przełamać ten poziom, otworzą sobie wolne, przeszło 30-punktowe pole do ataku. Najbliższym wsparciem jest poziom 2040, jednak kilka punktów wyżej znajduje się linia 200-okresowej średniej kroczącej. Wczorajszy spadek wyniósł 12 punktów (0,58%), przy 17-punktowej zmienności. Linia sygnału MACD zbliża się do zera, histogram jest ujemny.

NASDAQ 100

????????????????????????????????????????????

Na NQ 100 niedźwiedzie odniosły wczoraj podwójny sukces, przełamując linię trendu wzrostowego oraz 50-okresową średnią kroczącą. Przetestowane zostało także wsparcie 4425, jednak na razie nie udało się go znieść. W przypadku jego przełamania, które nie jest dziś wykluczone, celem strony podażowej stanie się oddalone o 75-punktów wsparcie 4350. Wczoraj Nasdaq 100 stracił niemal 1%, a zmienność wyniosła 61 punktów, nieznacznie przekraczając średnią. Linia sygnału MACD spada, histogram jest zerowy.

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here