Naga MarketsPrzez ostatni tydzień do mojego zestawienia przybyło 11 nowych transakcji. Najwięcej bo aż 4 przybyło do portfela Morgan Stanley z czego 3 zostały już zamknięte na minusie. Nie było wyraźnego trendu co do wyboru walut – 3 pozycje na AUDUSD, 2 na GBPUSD i po jednej na GBPAUD, AUDNZD, EURUSD, USDCAD, EURCAD, USDJPY. Zamkniętych zostało 7 pozycji w tym aż 4 stratne w portfelu MS, pojawiły się pierwsze dwie pozycje zamknięte poprzez TP w tym miesiącu -Credit Suisse zgarnął 104 pispy na spadku EURUSD, natomiast UBS zgarnął 94 pipsy na osłabieniu euro względem funta.

Na chwilę obecną w zestawieniu znajduje się 31 aktywnych pozycji, w 23 z nich występuje USD z czego 17 jest nastawiona na umocnienie amerykańskiej waluty. Największym powodzeniem w tej grupie cieszy się para USDJPY – 9 pozycji z czego 8 nastawiona na wzrost kursu. Kolejnymi popularnymi parami są USDCAD oraz GBPUSD – po 4 aktywne pozycje, w tym 7 longów i jeden short na funcie wiec skoro banki uważają iż dolar umocni się względem dolara kanadyjskiego a osłabi względem funta więc może warto zastanowić się nad longami na GBPCAD? (na razie tylko MS ma taką aktywną pozycję). Po 3 aktywne pozycje są otwarte na EURUSD (3 shorty) oraz AUDUSD (2 longi i short).

Co prawda do końca miesiąca pozostał tylko jeden dzień, ale ze względu iż na niektórych pozycjach brakuje po 150-200 pipsów do SL lu TP postanowiłem podsumowanie miesiąca zrobić po kursach zamknięcia dnia z 31 marca, wiec ukarze się ono we wtorkowe popołudnie.

Dyskusja na forum: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here