Naga MarketsŚwiąteczny tydzień na większości par walutowych, które posiadają gracze w moim zestawieniu był dość spokojny ponieważ zakres zmian w całym tygodniu nie przekroczył 100 pipsów, wyjątkami były pary z AUD, NZD (ze względu na spadek inflacji CPI w Australii oraz decyzję o podniesieniu stóp procentowych w Nowej Zelandii) oraz GBPJPY (zazwyczaj większa zmienność). Z tego względu ten tydzień był wykorzystany w większym stopniu do zajmowania nowych pozycji (10) niż do zamykania (2).

W przypadku nowych pozycji największą popularnością cieszyła się para GBPUSD, jednak brakowało zdecydowania bo zawarto po 2 pozycję na wzrosty i spadki. Dwie przeciwne pozycje zawarto na EURUSD z czego jedną nastawioną na spadki została już zamknięta na małym plusie. Pozostałe 4 nowe pozycje to shorty na NZDUSD, AUDUSD, EURCAD oraz long na USDJPY. Zaktualizowano też większość zleceń oczekujących dopasowując je do obecnych poziomów.

Dwie zyskowne transakcje znalazły się w portfelu Commerzbank: TP na shorcie AUDUSD oraz zamknięcie shorta EURUSD po czwartkowym odbiciu wzrostowym na poziomie 1,3825 co przyniosło 25 pipsów zysku. Te dwie transakcje pozwoliły CB wrócić na plus sumując zyski oraz straty z zamkniętych pozycji.

Jeżeli ostatnie 3 dni miesiąca nie przyniosą większej zmienności kilku graczy ponownie zakończy miesiąc bez zamkniętej pozycji, a ilość otwartych pozycji na początku miesiąca będzie największa w dotychczasowej historii prowadzonej statystki, co może przełożyć się na ciekawe wyniki w przyszłym miesiącu.

Dyskusja na forum: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here