Naga MarketsMiniony tydzień przyniósł nam sporą liczbę nowych pozycji – aż 11. Najwięcej, po 3 pozycje, przybyły do portfeli Credit Suisse oraz Morgan Stanley. Zamkniętych zostało 4 pozycje z czego 2 zamknięto na plusie, co prawda nie na TP ale zawsze wynik dodatki. 2 stratne pozycje znalazły się w portfelu MS.

Szczegóły

1. Pojawiły się dwie pozycje nastawiona na spadki EURUSD, szczególnie pozycja Credit Suisse została otwarta w ciekawy sposób (szczegóły). MS pozostaje jeszcze nastawiony byczo, chociaż szybko złapał SL na jednej pozycji to zaraz potem aktywowało się zlecenie oczekujące.

2. Przybyło dwie pozycje nastawione na wzrosty USDJPY. Na chwilę obecną jest aktywnych 8 długich pozycji, najbliższe zgrupowanie SL znajduje się na poziomie 101,20-101,00, natomiast najbliższe targety są na poziomach 104 -> 105 -> 108.

3. USDCAD ustanowił nowe szczyty na poziomie 1,1275.

Mimo nieco lepszych wyników niż w poprzednich tygodniach marca ciągle większość jest pod kreską, nawet biorąc pod uwagę dodatnie wirtualne zyski na otwartych pozycjach. Jeżeli w przyszłym tygodniu nie zaliczą po 1-2 TP to drugi miesiąc z rzędu większość instytucji zanotuje pokaźne straty.

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here