Naga MarketsW tym tygodniu pierwszy raz od kilkunastu tygodniu w zestawieniu pozycji zamkniętych zanotowano przewagę pozycji zyskownych. Zamkniętych zostało 3 pozycje, co prawda każda z nich była zakończona na SL, który jednak chronił już część zysków przez co średni zarobek na pozycję wyniósł 105 pipsów. Można powiedzieć iż MS odzyskuje powoli siły bo 2 z tych 3 pozycji były zakończone właśnie w jego portfelu, jednak mimo to nadal jest on w kwietniu nieco ponad 100 pipsów na minusie.

Do zestawienia trafiło 14-ście nowych pozycji. Najpopularniejszą parą okazała się USDCHF, dla której doszło 3 longi i 1 short, kolejne pozycje to: 3 longi na EURCHF (wszystkie w portfelu UBS), po 1 longi i shorcie na USDJPY, EURUSD, po 1 shorcie na NZDUSD, EURGBP oraz jeden long na GBPUSD. Część z tych pozycji została zawarta jeszcze w poprzednim tygodniu jednak dopiero w tym udało mi się zdobyć informacje szczegółowe na ich temat. Zaktualizowano też większość zleceń oczekujących.

Krótki raport z najpopularniejszych par walutowych:

1. USDJPY: 6 longów i 1 short. Istotny opór został utrzymany, a końcówka tygodnia zdecydowanie należała do byków. Krótki rodzynek znajduje się w portfelu MS, został zawarty w piątek.

2. EURUSD: 5 shortów i 1 long. Szczyt z początku tygodnia nie został przebity, a tydzień zakończył się przeceną euro co jest lepszym prognostykiem dla pozycji krótkich.

3. USDCHF: 4 longi i 1 short. Zdecydowane objawienie tygodnia z wyraźnie byczym nastawieniem.

4. EURCHF: 4 longi. 3 longi znajdują się w portfelu UBS więc trudno tu mówić o popularności.

5. USDCAD: 3 longi. Stan z poprzedniego tygodnia został utrzymany.

Podsumowując ten tydzień można uznać za dość udany. Większość instytucji polepszyła swoje wyniki brutto, w stawce nadal przewodzą Credit Suisse oraz Credit Agricol z wynikiem w granicach 700-1000 pipsów natomiast ostatnie miejsce zajmuje ANZ wynikiem równym -126 a drugi w kolejności jest MS -109.

Dyskusja na forum: LINKConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here