Naga MarketsMimo tego iż ten tydzień owocował w dość sporą ilość istotnych zwrotów akcji czy testów ważnych poziomów popytu/podaży, duzi gracze z mojego zestawienia nie byli zbyt aktywni. Zawarto jedynie 3 nowe transakcje, oprócz tego przybyło również 3 zlecenia oczekujące. Dodatkowo zostało zamkniętych 5 transakcji – tak jak wszystkie transakcje w tym miesiącu zakończyły się aktywacją SL….

1. Najpopularniejszą parą jest w tym tygodniu USDJPY – 6 aktywnych longów. Wszystkie są na minusie a najbliższe SL są dość blisko tj. 101,15 -> 101,00 -> 100,65. TP natomiast znajdują się na poziomach 105 -> 108 -> 110.

2. USDCAD po raz kolejny bez zmian. Kurs zamknął się nieco powyżej zamknięcia z poprzedniego tygodnia. Żaden SL nie został naruszony, wiec w zestawieniu zostaje 4 długie pozycje. Jednak po poprzednio tygodniowym pin barze wzrostowym, w świecy z tego tygodnia można upatrywać sygnałów korekty.

3. Dla pozostałych walut w portfelu znajduje się maksymalnie 2 otwarte pozycje. Dziwi trochę brak aktywności na parze EURUSD, pewnie większość banków nadal wierzy w spadki i czeka na potwierdzenie tego faktu.

4. Na chwilę obecną w marcu nad kreską patrząc na wynik brutto (uwzględniający otwarte pozycje) jest jedynie Goldman Sachs, BofA – głównie dzięki otwartym pozycjom na USDCAD. Największy minus ma Citi tj -708 pipsów.

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here