Naga MarketsW 3 tygodniu lutego zła passa jest kontynuowana, zamknięto jedynie 4 pozycje i wszystkie na SL. Gracze wykazali za to dużo większą aktywność w otwieraniu nowych pozycji, których przybyło w ostatnich 7 dniach aż 12. Najwięcej pozycji otwarto na EURUSD – 5 sztuk, na AUDUSD dorzucono 4 sztuki oraz po jednej pozycji na GBPUSD, USDJPY i USDCAD. Bilans lutego wiec nadal jest niekorzystny, jednak przy tak dużej ilości otwartych transakcji dobry tydzień może pozwolić na pokrycie dotychczasowych strat a może na wyjście na plus.

Na chwilę obecną najwięcej otwartych pozycji znajduje się na EURUSD, AUDUSD oraz USDJPY – dla każdej z tych par jest 8 pozycji w zestawieniu, w dalszej kolejności są 4 pozycje USDCAD, na pozostałych parach jest 1-2 pozycje. Wśród pierwszej 4-ki z tej listy jedynie wśród pozycji dla USDCAD występuje pełna zgodność co do kierunku – osłabienie dolara kanadyjskiego.  W przypadku kursu dolara australijskiego i jena spośród 8 pozycji 50% jest nastawiona na wzrosty a drugie tyle na spadki (szczegóły AUDUSD, USDJPY).

Jeżeli chodzi o EURUSD 7 pozycji jest nastawiona na spadki z czego target większości znajduje się na poziomie 1,3300, natomiast większość SL jest między 1,3780-1,3930. Jedynym rodzynkiem w zestawieni jest raczej krótkoterminowy long w portfelu Credit Suisse nastawiony na złapanie wzrostów powyżej 1,38 (szczegóły).

Przegląd otwartych pozycji EURUSD.

 

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here