Naga MarketsLuty na razie jest bardzo złym miesiącem w wykonaniu dużych graczy w moim zestawieniu. Na 19-cie zakończonych transakcji w pierwszych 2 tygodniach tego miesiąca aż 17 zakończyło się SL (tylko jeden był na plusie). Aż 7 z tych transakcji była nastawiona na spadki EURUSD. Mimo to gracze nie zamierzają zmienić niedźwiedziego nastawienia w stosunku do głównej pary walutowej i ciągle otwierają nowe shorty. W zestawieniu aktywowanych SL 1 miejsce zajmują ex aequo Morgan Stanley i Credit Suisse – 6 transakcji zakończyło się na automatycznym ograniczeniu strat.

Po umocnieniu Funta w tym tygodniu z portfeli znikły pozycje krótkie na parze GBPUSD. Pojawiła się natomiast już druga pozycja nastawiona na wzrosty kursu GBPCHF.

Kurs USDCAD nieznacznie spadł jednak nie spowodowało to aktywacji żadnych zleceń SL.

Tytuł najciekawszej pary tygodnia zdecydowanie wędruje do USDJPY. Obecnie w portfelu znajduje się 7 otwartych pozycji, z czego 3 są nastawione na spadki (czerwone) a 4 na wzrosty (niebieskie). W przypadku spadków ostatni SL znajduje się na poziomie 103,6 z drugiej strony targety znajdują się niekiedy grubo poniżej 100 (97,00 – MS). Patrząc na pozycje długie największe skupisku SL znajduje się w obszarze 101.00/40, jeżeli chodzi o targety to 3 na 4 pozycje zostaną zamknięte po osiągnięciu poziomu 105.

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here