Naga MarketsPoczątek minionego tygodnia był dość spokojny co pozwoliło kilku graczom otworzyć nowe pozycje. Warto zwrócić na następujące kwestie:

– realizacja zysków i kliku graczy na longach USDCAD w okolicy 1,12.

– pojawienie się shortów na parze USDJPY (Morgan Stanley, Credit Suisse)

– pojawienie się transakcji na niespotykanych do tej pory parach walutowych (short na NZDJPY, long GBPCHF, long AUDNZD)

– w dalszym ciągu jest występuje niezdecydowania co do kierunku zmian na parach AUDUSD oraz GBPUSD.

– liczba graczy obstawiających spadki EURUSD powiększyła się do 4 po ostatnim wycięciu SL.

Z/T – średni zysk na transkację

Podsumowując transakcje zakończone w styczniu po raz kolejny najlepszy wynik osiągnął Morgan Stanley – 920 pipsów przy jedynie 5 transakcjach w tym miesiącu. Na pudło powrócił JP Morgan dzięki jednej transakcji na USDCAD otwartej pod koniec listopada. Podium zamknął TD Bank również dzięki jednej transkacji na AUDUSD. Dobry wynik również osiągnął Credit Suisse 388 pispsów przy 7 transakcjach. Tym razem zestawienie zamknął ostatni brązowy medalista czyli Credit Agricol ze stratą przekraczającą 400 pipsów.

Dyskusja na forum: LINK

Marcin Moroz
moroz.marcin@gmail.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Błądzą często i to bardzo. W weeekend zawsze ukazuje się podsumowanie ich pozycji – można wtedy zaobserwować na ile mają rację.

    Jednak banki zawsze grają z dość korzystnym stosunkiem zysku do ryzyka i dlatego nawet myląc się w ponad połowie przypadków mogą zarabiać.

  2. Witam i zarazem przestrzegam wszystkich grających przed ślepym ufaniem pozycji wielkich banków, instytucji. Od miesięcy obserwuje i ujawniane zagrania (tych prawdziwych zarobkowych nie podadzą) i można się nieźle przejechać. Dzisiaj w nocy AUDUSD zamknęło dwie duże pozycje Morgan Stanleya. Jak patrzę na niektóre zlecenia to śmiać się chcę bo nawet laik widzi bezsens składania takowych.
    Pozdróweczka i wielu pipsików.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here