Naga Markets

16 kwietnia 2013

Wczoraj wystartował CROSS TRADE – Mistrzostwa Tradingowe organizowane przez producenta platformy Protrader 2 firmę PFSOFT.

Takie podsumowania pojawiać się będą regularnie na Comparic.pl. W tygodniu będą to podsumowania gdzie brane będzie stan z godziny 6-7, natomiast w weekend oczywiście po piątkowym zamknięciu rynków.

Mistrzostwa cieszą się dużym zainteresowaniem. Wczoraj na forach miało miejsce wiele rozmów, platforma cieszy się coraz większym zainteresowaniem i powoli wszyscy dostrzegamy jak zaawansowana jest w stosunku do MT4 mimo prostoty obsługi.

Jeśli chodzi o same wyniki pierwszą 30 zamyka KATI z wynikiem niemal 50% co świadczy o wysokim poziomie jak na pierwszy dzień.

Widać mocne zróżnicowanie jeśli chodzi o style gry. Pierwszy Kuba z imponującym wynikiem 255% wykonał tych transakcji aż 117, także możemy się domyślać, że jest to agresywny skalping. Większość pierwszej 30 wykonała ponad 10 transakcji, jednak widać też osoby grające z mniejszą częstotliwością a jednak osiągające znakomite wyniki (4 miejsce Przemo747r z zaledwie 3 transakcjami i 173% zysku).

Życzę powodzenia w konkursie. Statystyki na żywo znajdziecie na stronie: https://crosstradechamp.com/

Jeśli mielibyście jakieś życzenia co do sprawozdań dotyczących konkursu, a być może jakiś artykułów odnośnie samego Protradera 2, firmy PFSOFT etc. piszcie proszę komentarze lub zapraszam na forum poświęcone portalowi: https://forum.comparic.pl/index.php?topic=10.0Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułEUR/GBP – jaki wpływ na tą ważną parę będzie miał odczyt inflacji?
Następny artykułBezpłatny cykl szkoleń Ala Brooksa od Noble Markets!
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here