16 kwietnia 2013

Wczoraj wystartował CROSS TRADE – Mistrzostwa Tradingowe organizowane przez producenta platformy Protrader 2 firmę PFSOFT.

Takie podsumowania pojawiać się będą regularnie na Comparic.pl. W tygodniu będą to podsumowania gdzie brane będzie stan z godziny 6-7, natomiast w weekend oczywiście po piątkowym zamknięciu rynków.

Mistrzostwa cieszą się dużym zainteresowaniem. Wczoraj na forach miało miejsce wiele rozmów, platforma cieszy się coraz większym zainteresowaniem i powoli wszyscy dostrzegamy jak zaawansowana jest w stosunku do MT4 mimo prostoty obsługi.

Jeśli chodzi o same wyniki pierwszą 30 zamyka KATI z wynikiem niemal 50% co świadczy o wysokim poziomie jak na pierwszy dzień.

Widać mocne zróżnicowanie jeśli chodzi o style gry. Pierwszy Kuba z imponującym wynikiem 255% wykonał tych transakcji aż 117, także możemy się domyślać, że jest to agresywny skalping. Większość pierwszej 30 wykonała ponad 10 transakcji, jednak widać też osoby grające z mniejszą częstotliwością a jednak osiągające znakomite wyniki (4 miejsce Przemo747r z zaledwie 3 transakcjami i 173% zysku).

Życzę powodzenia w konkursie. Statystyki na żywo znajdziecie na stronie: https://crosstradechamp.com/

Jeśli mielibyście jakieś życzenia co do sprawozdań dotyczących konkursu, a być może jakiś artykułów odnośnie samego Protradera 2, firmy PFSOFT etc. piszcie proszę komentarze lub zapraszam na forum poświęcone portalowi: https://forum.comparic.pl/index.php?topic=10.0

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj