Naga Marketsice fxcuffs
Jedną z nagród dla wylosowanych były bilety na tegoroczne targi FxCuffs, które odbędą się w dniach 11-12 marca w krakowskim ICE

W okresie świąt Bożego Narodzenia i pierwszych dni nowego, 2016 roku mieliście okazję do zabrania głosu w sprawie wyglądu i zawartości portalu Comparic.pl. Niezwykle cieszy nas wasz odzew i spora liczba przesłanych odpowiedzi.


Noworoczna ankieta to pierwszy (i nie ostatni!) nasz pomysł, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę naszego portalu. Zadaliśmy wam pytania dotyczące tego co chętnie ujrzelibyście na Comparic, które aktywności ograniczyć oraz nad którymi działami popracować. Dziękujemy!

Te artykuły również Cię zainteresują
Ostatnie tygodnie przepełnione były wytężoną pracą – gruntownie przeanalizowaliśmy wyniki przeprowadzonego badania i wzięliśmy sobie do serca wasze wskazówki. Przygotowujemy się również do największego wydarzenia forex w Europie Środkowo Wschodniej – targów FxCuffs, które – jako portal Comparic – współorganizujemy i obejmujemy patronatem medialnym. Mamy nadzieję, że kolejne kwartały tego roku również pozwolą nam na tak wytężoną pracę, aby móc jeszcze bardziej uatrakcyjnić treści publikowane w Comparic.pl.

Chcąc uhonorować chociaż część z osób, które zgodziły się pomóc w rozwoju portalu, rozlosowaliśmy wśród ankietowanych nagrody:

Darmowe bilety uprawniające do udziału w dwudniowych targach FxCuffs otrzymali:

Pan Adrian K. z miejscowości Miłków-Kolonia

oraz

Pani Beata Drożdż z Łódzi

Książkę Larrego Williamsa – Sekrety Tradingu Krótkoterminowego wyślemy do:

Pana Jacka Włodarczyka z Sierosławic

Wygranym gratulujemy, a jeśli Ty drogi Czytelniku wciąż zastanawiasz się nad tym czy warto przyjechać w marcu do krakowskiego ICE i wziąć udział w targach FxCuffs to serdecznie zapraszam Cię do obejrzenia relacji z poprzedniej edycji tego wydarzenia.

[otw_shortcode_button href=”https://fxcuffs.tv/” size=”large” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-red” target=”_blank”]ODWIEDŹ FXCUFFS VOD[/otw_shortcode_button]

Śledźcie fanpage FxCuffs i Comparic.pl aby być na bieżąco z informacjami na temat targów oraz kolejnymi programami rabatowymi. Zagłosuj również w konkursie FxCuffs aby już dzisiaj odebrać 20% rabatu na zakup biletu FxCuffs 2016!

[otw_shortcode_button href=”https://fxcuffs.pl/” size=”large” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-red” target=”_blank”]GŁOSUJĘ W KONKURSIE FXCUFFS[/otw_shortcode_button]

UWAGA! Głosować można wyłącznie do końca dzisiejszego dnia!

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here