Naga Markets webinar


Wprawdzie w poniedziałek indeksy bazowe cieszyły się dniem wolnym: Niemcy, Wielka Brytania, USA to jednak normalnie notowane były kontrakty. W poniedziałek para EURUSD osłabiła się w stosunku do piątkowego zamknięcia i nie wytrzymało wsparcie na poziomie 1,1 . Na wykresie świeca doji, która często oznacza chwilową przerwę w spadkach (połowę drogi) lub odwrócenie trendu. Możliwe, że już podczas wtorkowej sesji zobaczymy jakie plany inwestorzy mają w stosunku do “Edka”, osobiście uważam (zgodnie z moją sobotnią analizą), że czeka nas trzeci test 1,05. Kontrakty na DAX zakończyły poniedziałkowe notowania wynikiem -0,51% (na poziomie 11791pkt). Spowodowane były to raczej małą płynnością (nieobecnością dużych inwestorów), ponieważ zakończenie S&P500 FUTURE w okolicach otwarcia oraz spadki na EURUSD powinny spowodować przynajmniej utrzymywanie się kontraktów na DAX na poziomie piątkowego zamknięcia.

Technicznie DAX FUTURE cały czas porusza się w formacji prostokąta. Zawieranie obecnie transakcji nie ma sensu lepiej jest poczekać na wybicie tej formacji i dołączenie się do ruchu. W poniedziałek kontrakty na DAX doszły do przyspieszonej linii trendu wzrostowego biegnącej od dołka z 14 maja bieżącego roku. Jest to trzeci test tej linii zatem powinien jeszcze wytrzymać i spowodować przynajmniej odbicie do górnego ograniczenia prostokąta.

We wtorek brak danych makro zarówno dla Niemiec jak i strefy euro, za to po godzinie 14:30 będzie trochę danych z USA co może rozruszać Wall Street jak i EURUSD, a rykoszetem zareaguje na to również DAX.

Wykres kontraktów na DAX dla interwału 1H.
Wykres kontraktów na DAX dla interwału 1H.

Więcej o DAX na www.worldtrader.pl

ACFX3-150x55 Broker ACFX umożliwia trading na kontraktach DAX 1,5 USD za 0,1 lota.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here