Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleZapraszam serdecznie na kolejny webinar poświęcony metodzie Overbalance, który odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 20:00. Na spotkaniu zostanie przedstawiona dokładniej jedna z prostszych metodologii, służąca do spekulacji w zgodzie z panującym trendem.


Jest to drugi webinar z serii o Overbalance prowadzony przez mnie na łamach comparic.pl. Na pierwszym poruszyliśmy najważniejsze kwestie, natomiast już najbliższy czwartek porozmawiamy o głównych założeniach, dzięki którym określony zostanie poziom wejścia w pozycję, Stop Loss, a także Take Profit.

Jak wiecie z pierwszego webinaru, za pomocą Overbalance można określić kierunek, w jakim powinna podążać cena, niezależnie od interwału czasowego. Co ważne i co zawsze będę podkreślał, Overbalance nie przekłamuje jak niektóre wskaźniki analizy technicznej, czy też średnie kroczące, które świetnie działają na danych historycznych. Testy na OB można śmiało robić na historycznym wykresie manualnie, co pokażę również na najbliższym spotkaniu

Agenda spotkania:

  • Krótkie podsumowanie ostatniego webinaru
  • Modelowe założenia wejścia i wyjścia (poziomy TP, SL)
  • Analiza rynku złota przy wykorzystaniu metodologi Overbalance

Nie masz czasu o 20:00? Nic straconego! Zarejestruj się, aby otrzymać nagranie wideo. Webinar jest wstępem do całego cyklu, dlatego warto to zrobić.

Zapisz mnie!

W spotkaniu mogą uczestniczyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy rynku. Będzie to drugi webinar z cyklu o Overbalance. Metodologia OB może być również wykorzystana do ułożenia kompletnej strategii inwestycyjnej, dlatego też cykl będzie kontynuowany. Jak w każdej metodologii trzeba zacząć od podstaw, tak aby nie pominąć żadnych kluczowych elementów.

Transakcja na DAX przy wykorzystaniu metodologii Overbalance
Moment zajęcia pozycji
Transakcja na DAX przy wykorzystaniu metodologii Overbalance
Wyjście z pozycji


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here