Naga Marketssłowo webinar otoczone ramką na szarym tleZapraszam serdecznie na kolejny webinar poświęcony metodzie Overbalance, który odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 21:00. Na spotkaniu zostanie przedstawiona dokładniej jedna z prostszych metodologii, służąca do spekulacji w zgodzie z panującym trendem.


Jest to kolejny webinar z serii o technice Overbalance, prowadzony przez mnie na łamach comparic.pl. Na pierwszych spotkaniach zostały poruszone najważniejsze kwestie, natomiast już najbliższy czwartek porozmawiamy o głównych założeniach, dzięki którym określony zostanie poziom wejścia w pozycję, Stop Loss, a także Take Profit na parach walutowych z dolarem amerykańskim.


Uwaga zmiana godziny, webinar odbędzie się o 21:00


Agenda spotkania:

  • Szybka powtórka ostatniego webinaru
  • Założenia metodologii Overbalance dla walut z USD
  • Jak określić, że znajdujemy się w trendzie i Overbalance zadziała
  • Kiedy nie używać metodologii Overbalance

Nie masz czasu o 21:00? Nic straconego! Zarejestruj się, aby otrzymać nagranie wideo. Webinar jest wstępem do całego cyklu, dlatego warto to zrobić.

Zapisz mnie!

W spotkaniu mogą uczestniczyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani uczestnicy rynku. Będzie to co prawda kolejny webinar z cyklu o Overbalance, jednak żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi :). Tym razem skupimy się na rynku walutowym, odpowiemy obie także na pytanie kiedy warto ustawiać zlecenia oczekujące i jaka jest przewaga zleceń limit nad zleceniami stop.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here