Naga MarketsJuż dziś (piątek, 20 kwietnia 2018 r.) o godz. 11:00 odbędzie się kolejne,106. już spotkanie z cyklu Trading Jam Session. Czym tak na prawdę jest TJS zapewne nikomu nie trzeba tłumaczyć. Tym razem gościem specjalnym będzie Remigiusz Iwan, który przedstawi tajniki trochę zapomnianych instrumentów finansowych jakimi są obligacje.

W trakcie swojego wykłądu postara on się opowiedzieć:

  • Czy warto się nimi interesować?
  • Od czego zacząć?
  • Co ich wyceny mogą nam powiedzieć o stanie firm i gospodarki?

Obejrzyj transmisję na żywo

Remigiusz Iwan – pracował w bankach jako analityk kredytowy, był dyrektorem finansowym w firmie produkcyjnej, wreszcie zajmował się kontrolingiem w międzynarodowej firmie (również produkcyjnej). O finansach firm wie dużo, zarówno od strony udzielającego kredytu, jak i biorącego kredyt. Zna wiele sposobów firm na upiększanie sprawozdań finansowych, i potrafi dobrze “czytać między wierszami” wyniki firm. Analiza finansowa jest jego mocną stroną, a na rynku obligacji właśnie analiza finansowa ma kluczowe znaczenie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCapital Partners [CPA], Grupa Azoty [ATT] – Gorące spółki dnia 20.04.2018
Następny artykułCzwarta największa giełda kryptowalutowa na świecie otwiera biuro w Londynie
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here