Naga MarketsTravala to nowoczesna agencja podróży pozwalająca na dokonywanie rezerwacji zakwaterowania na całym świecie w ponad 230 krajach, w ramach ponad 2 mln obiektów w ponad 90 tys. destynacji i co najważniejsze, płatności można dokonać za pomocą kryptowalut. Zakres oferty Travala znacznie powiększy się dzięki partnerstwu z ogólnoświatowym serwisem Booking.com.


Partnerstwo Travala z Booking.com

W komunikacie prasowym z 25 listopada Travala poinformowała o zintegrowaniu swojej platformy z systemem Booking.com. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na dodatkowe 90 tys. destynacji. Za rezerwacje można płacić aż 20 kryptowalutami, w tym natywnym tokenem AVA, a także m.in. Bitcoinem (BTC), Ethereum (ETH), Dash (DASH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoinem (LTC), Stellar (XLM), Binance Chain (BNB), Monero (XMR), Tron (TRX), Ripple (XRP) oraz Dai (DAI).Swojego zadowolenia z nawiązania współpracy z Bookings.com nie ukrywał CEO Travala – Matt Luczynski:

„Partnerstwo to umożliwi nam dostęp do ofert zakwaterowania na Booking.com a także ofert z kilku innych wiodących agencji podróży, co stanowić będzie doskonałą możliwość wykorzystania naszego tokenu AVA oraz kolejnym ogromnym krokiem w kierunku masowej adopcji kryptowalut.”

To jednak nie koniec dobrych informacji na temat Travala. Powiązany z serwisem token AVA od 25 listopada jest oficjalnie notowany na zdecentralizowanej giełdzie Binance DEX w parze z Binance Coin. Token ten, oprócz tego ze służy za środek płatności, umożliwia otrzymywanie punktów w programie lojalnościowym oraz zwrotów.

Blockchain wkracza do branży turystycznej

Coraz bardziej zwiększa się liczba podmiotów z branży turystycznej, w których przyjmowane są płatności w kryptowalutach. Za pomocą BTC, BCH, LTC i DASH można zapłacić za noclegi w hotelach w serwisie Cheapair. Płatności w kryptowalutach, dzięki współpracy z serwisem Ultrust, uruchomiło brytyjskie biuro podróży Alternative Airlines.

Z kolei założyciele skandynawskich linii lotniczych Norwegian Air zapowiedziały uruchomienie ambitnego przedsięwzięcia – giełdy kryptowalutowej, która ma ułatwić klientom płatności w różnych aktywach krypto.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here