Naga MarketsW odróżnieniu do tego, do czego zostaliśmy już przyzwyczajeni, w najbliższy piątek nie odbędzie się żaden pojedynek TJS Fight. Nie oznacza to jednak, że społeczność Trading Jam ma wakacje. Wręcz przeciwnie. Dzień zaczynamy tak jak zwykle czyli punktualnie o godz. 8:30 z tą różnicą, że zamiast obserwować jak tradują inni czekają nas aż 3 wykłady. Podczas #80 już spotkania Trading Jam Session usłyszymy o Blockchainie, poznamy strategię wysokiej skuteczności oraz dowiemy się jak to jest być żoną tradera 🙂


Punktualnie o godz 8:30 rozpocznie się pierwszy z wykładów. W ciągu 3 godzin Jakub Łabiga i Piotr Misiurek opowiedzą wszystko co chcesz wiedziec o blockchainie i analizie technicznej ale boisz sie zapytać.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jakub obnaży wady stosowania analizy technicznej na kryptowalutach ale nie myślcie, że będzie bał się także użyć pozytywnych słów na jej temat. Na codzien, uczy się tradować na walutach. W piątek zanalizuje najróżniejsze kryptowaluty pod kątem Price Action. Z kolei Piotr Misiurek przedstawi nam mechanizmy działania bitcoina oraz innych coinów. Opowie o technologii która za nimi stoi, co z tego wynika i jak kryptowaluty różnią się od tradycyjnych pieniędzy. Przyjżymy się także zjawisku ICO i temu w jaki sposób patrzeć fundamentalnie na projekty z tej branży. Dwóch praktyków – co ma większe znaczenie. Kwestia techniczna czy fundamentalna? Czy da się to połączyć? 

Obejrzyj transmisję na żywo

O godzinie 11:30 swoją prelekcję rozpocznie Konrad Zaszczudłowicz. Podczas swojego wystąpienia przedstawi on w jaki sposób można podnieść swoją skuteczność do 75-85% trafności analiz. Dodatkowo zaprezentowane zostanie sposób inwestowania oraz wszystko co wpływa na tak wysoką skuteczność.

Obejrzyj transmisję na żywo

Ostatnim gościem #80 Trading Jam Session będzie Dorota Dwernicka. Ci z Państwa, którzy bacznie śledzą poczynania i rozwój społeczności Trading Jam, Pani Dorota może być znana z #36 Trading Jam Session kiedy to przedstawiała kluczowe kompetencje profesjonalnego tradera. Nagranie z tego wystąpienia dostępne jest pod linkiem. Ponieważ prywatnie p. Dorota jest żoną tradera, tym razem postara się ona odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z tą “rolą”.

Obejrzyj transmisję na żywoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: Analiza USD/JPY oraz AUD/NZD
Następny artykułOpcje dla początkujących. Sygnał kupna na EUR/JPY
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here