Naga Markets13344617_1069616219776130_2961860395699600243_nSpołeczność Trading Jam Session ponownie aktywizuje polską scenę traderską. Tym razem chodzi o ogólnopolski i nieformalny konkurs, którego pomysłodawcami są członkowie TJS.


Stworzona przez Rafała Zaorskiego grupa na popularnym portalu społecznościowym skupia już niemal 5000 osób zainteresowanych tradingiem. Wśród członków Trading Jam Session znajdziemy zarówno handlujących jednosesyjnie jak i inwestorów długoterminowych a przedmiotem dyskusji najczęściej jest sytuacja techniczna na parach walutowych lub instrumentach pochodnych opartych o niemiecki indeks giełdowy DAX.

Przyświecająca Trading Jam Session idea wolności słowa sprawia, że członkowie grupy swobodnie poruszają różnorodne tematy – czasem również te niezwiązane bezpośrednio z inwestycjami.

FREE 30$ CHALLENGE

O co chodzi w nowym czelendżu TJSu? Zasady (przedstawione również w dalszej części tekstu) są w gruncie rzeczy proste – wpłacamy na rachunek kwotę do 100 PLN i handlując z takim depozytem próbujemy uzyskać jak najwyższą stopę zwrotu.

Dlaczego posługujemy się tak niewielkim rachunkiem? Wszystko po to, by skorzystać z bonusu jaki przysługuje nowym klientom danego brokera. Popularny wśród członków grupy XM oferuje właśnie bonus na start w wysokości 30 USD (co w przybliżeniu daje nam kwotę 100 PLN). Co najlepsze, bonus przyznawany jest bez wpłaty jakiegokolwiek depozytu, więc z promocji brokera skorzystać może każdy!

Nie tylko XM… Sprawdź kto jeszcze oferuje bonusy bez depozytu

Oczywiście TJS jako zbiór osób ceniących sobie ogólnie pojętą wolność (która jest jedną z cech charakterystycznych dobrego tradera) w żaden sposób nie narzuca wyboru brokera. Najważniejsza w całej zabawie jest górna granica depozytu oraz pogoń za zyskiem.

Zasady

Przedstawione zostały na specjalnie założonym wydarzeniu na Facebook’u i są tak samo proste jak prosty wydaje się być trading.

  1. Konkurs i związany z nim okres liczenia stopy zwrotu trwa od 6 czerwca (poniedziałek) do 1 lipca (piątek).
  2. W trakcie trwania zmagań, nie wolno deponować nowych środków na rachunku konkursowym.
  3. Uczestnik dąży do uzyskania najwyższej stopy zwrotu inwestując środki w kwocie 100 PLN lub odpowiedni 30 USD.
  4. Na koniec konkursu uczestnicy dzielą się swoimi wyciągami z rachunków konkursowych (statement)
  5. Wyzerowanie rachunku oznacza odpadnięcie ze zmagań.

Aby wziąć udział w czelendżu TJS wystarczy wziąć udział w wydarzeniu i powiadomić o chęci rywalizacji w komentarzu. Warto jednak pamiętać, że jest ono organizowane jedynie dla członków grupy Trading Jam Session. Przed przystąpieniem do wydarzenia należy więc dołączyć do grupy TJS na Fecebook’u. Organizatorzy przewidują również oddzielny ranking dla osób, które zdecydują się na zabawę większym rachunkiem.

Uzyskaj darmowy bonus XM i weź udział w FREE 30$ CHALLANGE razem z TJS

Całość TJS FREE 30$ CHALLENGE ma jedynie przypominać prawdziwe konkursy inwestycyjne. To doskonała okazja do szlifowania swojej strategii oraz odporności psychicznej związanej z faktem brania udziału w czymś większym. Zdaniem Comparic to doskonały przykład inicjatywy osób dla których trading to nie jedynie biznes, ale i pasja.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here