CMC Markets

Czwartkowa sesja na Eurodolarze zamykała się w formie wyraźnego, podażowego pin bara pod poziomem kwietniowych maksimów 1.0735. Świeca może być impulsem do mocniejszych osunięć po braku wyraźniejszego kierunku na najpłynniejszej parze walutowej w trakcie obecnego miesiąca.

Jak widać na poniższym wykresie wspomniany poziom odgrywał również istotną rolę w marcu, pełniąc rolę wsparcia w drugiej jego połowie. Łącząc linią trendu wyższe dołki od tegorocznych minimów, otrzymujemy natomiast obszar zamkniętej formacji, z której prędzej czy później EUR/USD będzie musiał wybić. Niedźwiedzie analizujące średnioterminowe trendy będą liczyły oczywiście na wyjście dołem.

Skorzystaj z wykresów tysięcy aktywów, walut, spółek i towarów dostępnych w dziale Wykresy na łamach Comparic.pl:

EUR/USD D1

Przechodząc na wykres W1 i rozciągając siatkę zniesień Fibonacciego na zeszłorocznej deprecjacji o ponad 1000 pipsów widzimy dodatkowo, że strefę oporu wzmacnia 38,2% mierzenia, co może być kolejnym argumentem potwierdzającym słuszność wspomnianego poziomu od strony technicznej.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

STO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDanske Bank prognozuje ruch boczny na USDCHF i USDJPY
Następny artykułMoment zwrotny dla Verizon?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here