Naga MarketsDolar australijski ma za sobą bardzo dobry kwartał. W przeciągu 3 miesięcy zdołał umocnić się względem dolar amerykańskiego ponad 12%. Jedynie dolar kanadyjski był silniejszą walutą i umocnił się względem amerykańskiej waluty o 13%.

123Czy to koniec wzrostów? Nie do końca. Najnowsze raporty CFTC wskazują na to, że najwięksi gracze tego świata grają na zwyżkę dolara australijskiego względem dolara amerykańskiego. Aktualnie fundusze hedgingowe oraz inwestycyjne mają otwarte ponad 26 tysięcy pozycji długich netto na rynku terminowym, natomiast pozostali traderzy mają otwarte ponad 10 tysięcy długich pozycji netto.

xda

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Chcesz wiedzieć co to są pozycje Commercials? Jak obliczane są pozycje netto dużych graczy? Zapraszamy w najbliższy poniedziałek na szkolenie pt. “Podążaj Śladami Wielkich Graczy”[/pullquote]

Notowania dolara australijskiego na interwale dziennym znajdują się w kanale wzrostowym. Aktualnym scenariuszem pozostanie kontynuacja trendu wzrostowego w długim terminie, jeżeliby jednak doszło do korekty to niedźwiedzie mogą zepchnąć notowania w pobliże dolnego ograniczenia kanału lub strefy popytu 0,752-0,747.

audusd-d1-admiral-markets-asConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here